Vyprávěj pohádky. O štěstí. O lásce. O lidech. Vyprávěj, vyprávěj mi je, jinak přestanou existovat, tak vyprávěj!

Like a Rare Old Times

18. července 2011 v 9:56 | Zombák |  Empty words
Nepotřebuji přítele, který kýve na všechno, co řeknu. Můj stín kýve přesněji.
- Plútarchos

Krásnej víkend. S lidmi, kterých si vážím, které mám rád. Oheň, jídlo, lehké popíjení (avšak pouze na chuť), krásná příroda v okolí chaty, Kocába, všeobecnej smích a posranej list od sekačky, kterej sem za dne vyklepával asi čtyřikrát. Absence teplé vody? Nasrat, v Nera to bylo s letošní odstávkou stejné. Jediné, co mi trochu tuhle akci kazilo, byla závěrečná cesta zpátky. Sic bus nebyl tak narvanej, jak jsem se bál, že by mohl bejt, ale všeobjímající vedro mě naprosto vyšťavilo.
Když jsem pak otvíral dveře od bytu, byl jsem trochu zkroušenej tím, že je to už všechno pryč a já jsem zase zpátky a nedostanu se odsud bůhví jak dlouho. Na druhou stranu, byli jsme domluveni s Matějem, že dorazím na Fraju a tak sem se tam kolem osmý dopravil.

Kurvadrát, to bylo jak kdysi! U stolu banda vylitejch mamlasů které dokola zpívaj Kryla a Tři kříže a Batalion a taky Asonanci a Nohavicu...Tekl Morgan a sic sem se držel střízlivosti, tak sem byl šťastnej. Dokonce se vyřešili i nějaký píčoviny a tak to vypadá, že bude Satanus zpátky bez jakkejchkoli problémů a že na starý časy se nezapomíná.

Do našich dýchánků a večerních rájotů se začíná připojovat i Marek. To je skutečnost, která mi dělá radost, na druhou stranu, ještě v tiom neumí moc chodit - v překladu, včera jsme mu zase vypili něco kolem tisícovky. Aneb "Dá si někdo panáka? ZVU!" celej večer a nechápe, jak moc velká píčovina to je. DOcela se divím, že ho to nijak extrémně nesere. Jsem docela zvědavej, jestli skončí jak my (bez větších peněz) a jestli se mu další zážitky budou líbit.

Přeju mu to.

Kachny, jó kachny, jó kachny...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama