Vyprávěj pohádky. O štěstí. O lásce. O lidech. Vyprávěj, vyprávěj mi je, jinak přestanou existovat, tak vyprávěj!

Drunk Punk

4. září 2011 v 21:53 | Zombák |  Empty words
"Vy studujete DAMU? Vypadáte jako umělec."
- Neznámá žena z práce


Tak jo. To, čeho se obávali snad všichni školou povinní, opět nastalo. Hooray. Jako tradičně jsem málem omdlel, když jsem viděl svůj rozvrh, dozvěděl se, kolik mě co bude stát a k tomu všemu mi došly cigára. Další školní rok je tady a já uvažuji nad tím, že si kurva hodím. Ale co. Bude to zase sranda a pokud letos nepropadnu (jako že je to dost naivní myšlenka), tak matura půjde levou zadní. Nebo si to alespoň celou dobu nalhávám.

Řekl jsem si,ž e první září nebudu nějak moc slavit. Že prostě skočím do Hany na jedno tradiční, že to nebudu přehánět, že se pak stavím u Mary na whisky a k večeru se vypravíme na koncert, kde trošku zablbnem a pojedem k ránu naspat alespoň pár minut. No...když jsem byl u čtvrtýho piva a začínal jsem panákovat (v pravé poledne), jsem začínal tušit, že mi za ten den spousta předsevzetí nevyjde. Kurva, Tequila po tak dlouhý době (a Olmeca, žádná Sierra, hehe) fakt bodla.

ODpoledne ve znamení kocoviny a pak výlet do Vopice. Fakt jsem si říkal, že bude supr, až uvidim malomocnost, že takovejch možností už moc není a kdesi cosi...ale ačkoli jsem byl ve výborný společnosti Hanky, Marianne a Hipíka, tak
jsem si to prostě nedokázal užít. Nakonec to nebyl tak komorní koncert jak jsem doufal, přesně ti lidé, které jsem nechtěl potkat, tam byli. Já nevim...je fakt punk to, že se člověk bestiálně vymocní před klubem (ať už proto, že prostě nemá na vlezný, nebo proto, že je to kchůl)? Nikdy sem se neprohlašoval za punkáče, takže tomu asi tak nerozumim, ale tohle mi prostě nepřijde tak nějak alright. Asi tomu nerozumím.

Celej večer jsem byl jaksi kyselý, z čehož mě vyléčilo až setkání čtvrtého druhu, kdy po mně zřejmě chtěl skočit jistý bývalý amant Mary. Klučina to byl zmrdovitý, arogantní a zatraceně zábavný (skutečně mi tu náladu zvednul) a tak bych mu rád poděkoval, čuráčkovi. :-). Potom jsme se rozhodli, že je taktické vyklidit pole a jeli jsme do hajzlu.

A pak...pak škola a chodit do práce a pít hradní svíci a toulat se a psát po pdochodech a hovna a já se bojim, že za chvilku dostanu deprese z posraný školy, protože na ní zas budu srát a zas to budu strašně kurvit a kdesi cosi a budu mít problémy, na druhou stranu, bez toho by to nebyla prdel.

Jo a taky si uvědomuju, že to moje stěhování bude celkem náročný...hahahahá, kdepak je ten únor?

Drunk Punk
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama