Vyprávěj pohádky. O štěstí. O lásce. O lidech. Vyprávěj, vyprávěj mi je, jinak přestanou existovat, tak vyprávěj!

Avantgarde is not dead

2. října 2011 v 21:26 | Zombák |  Empty words
"Slečno, já vám ukážu Rumburaka!"
- Dante
15:37 sraz na Vyšehradě u metra. Oblečenej jak kokot zdravím jakýhosi metaláka kterej se představil jako Zelda s tím, že taktéž čeká na Danteho. Tři minuty před srazem, kterej měl bejt ve čtyři doráží Dante, o dvacet minut později parta dalších asi čtyři lidí. Who cares, jde se. Do večerky nakoupit chlast (poor Zombák with his Cheatau de Box) a zasednout někde do parku. Nakonec vítězí Zeldův návrh zůstat u Rotundy. A tady začíná všechno včerejší šílenství.

PRvní flaška se tříštila o půlhodiny později. Nabalovali se lidi a ze začátku z klidného posezení se začal stávat pěknej bordel. Dorazili dokonce i čtyři lidi z Černoboru, což mě upřímně potěšilo a překvapilo. Ačkoli jsem kromě nich znal tak dva lidi, nějak moc mě to nesralo. Ještě za světla vznikly krásný scény, jako pokus o Danteho znásilnění, Mortal Kombat a tak dále, pilo se z boty a dílo bylo dokonaný, když k nám přijel lehce autistický vozíčkář, kterej se jmenoval, pokud se nepletu, Jirka. Bylo fakt kouzelný, že se někdo takovej odváží k houfu ksindlů s chlastem, ale proč ne. Neobtěžoval, neurážel.

Vzhledem ke světlu, nervozitě okolních obyvatel, míře hlasitosti a hladině chlastu v krvi bylo rozhodnuto, že velká část skupiny se odebéře do Pedra, což byla hospůdka, kterou jsem viděl poprvý a byl sem celkem příjemně překvapenej. CEsta tam ale byla docela pekelná - ono, když člověk zapíjí slivovici whiskou, whisky vínem, víno jinym vínem, jiný víno Batidou a Batidu krabicákem (cituji Danteho), tak dopadne zle a zrovna právě Dante toho byl geniálním příapdem. Cestou z kopce z Vyšehradu ještě mohl chodit. JEstli to bylo ku prospěchu/neprospěchu věci si nejsem úplně jistej, ale každopádně sme ho nemuseli táhnout.
Vyřvávání HEavyMetal odnesl jeden koš (zřejmě proto, že byl napůl vyvrácenej a neřval heavy metal), tudíž se přemístil o dobrý pět metrů dál ze svého původního stanoviště a z polohy svislé do polohy horizontální.
Náběh na tramvaj, jedna zastávka, přestup, další rozmrdaná flaška, tramvaj.
Tedy se staly ty věci, který by nikdo nečekal - například že když úplně vylitej Dante začne tahat úplně normální slečnu do baru, tak se zvedne a půjde. No, byl to plus.
Následně proběhl v Pedru cosi jako tanec u tyče, ale kromě slečen to zřejmě nikdo moc nevnímal.

Přechod do Erroru.

Po cestě nachcáno v jednom z těch květináčů před restauracema, jak tam jsou ty rádoby nóbl píčoviny, nalezena poškozená výloha, vyřvávání heavy metalu, v metru menší intermezzo s policií a poté královská scéna, kterou nebudu spoilovat, neb existuje video, který později hodlám dodat.

Pak Error, tuhej Dante, rozhovor s Vikingem, následně přesun k Zeldovi a Áje spolu s Dantem a Kristýnou...

Byl to pekelnej večírek. Ájo, Zeldo, díky za možnost někde přespat a lidi...díky, že ste dorazili. Byla to prdel.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Danťák Bubák Danťák Bubák | E-mail | 2. října 2011 v 21:36 | Reagovat

A věděl že to bylo dobré :D nic méně poprvý musim říct že to byla vskutku ( DOKONALÁ) kalba

2 Hanka Hanka | Web | 22. října 2011 v 23:14 | Reagovat

Výborně strávený večer. Po takových akcích se mi nesmírně stýská! Někdy mám chuť vypadnout a ven a udělat něco, co se ode mě nečeká, poblít záchod v pochybném podniku a domů se vrátit za světla.
Dotáhnutí publika v podobě normální slečny musel být pekelný výkon :D!

3 vintage short dresses vintage short dresses | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 13:51 | Reagovat

I have been reading out many of your stories and i must say nice stuff. I will definitely bookmark your blog.
http://www.isdress.org

4 fake watches for men fake watches for men | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 6:24 | Reagovat

I like the blog too much. Keep working on it.
http://www.begwatches.net

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama