Vyprávěj pohádky. O štěstí. O lásce. O lidech. Vyprávěj, vyprávěj mi je, jinak přestanou existovat, tak vyprávěj!

Rajčata za jedenáct devadesát

16. října 2011 v 21:56 | Zombák |  Empty words
"Myslím, že tahle chata bude alkoholičtější, než ta minulá..."
- Miya

V pátek sem seděl v tý posraný lavici jak na trní. Vypadnout z ústavu, políbit slečnu a rychle jet někam na Chodov, kde mě má s dalšíma vyzvednout Jiří. Přišel jsem včas (protože mi Miya záměrně řekla, že sraz je o čtvrt hodiny dřív), snesl Miye dolů společnej proviant, ubalil cigáro, v tu chvíli byl na místě Robert, dorazil Jiří s Lídou, tak jsme všechno naložili a jeli sme.

Bloudění na dálnici, rok prošlej krabicák, moje stoupající hladinka, dojezd na místo, vyzvednutí Ann, nákup chlastu, posmívání se rednex a nějakejm malejm píčám na lavičce naproti Lídlu, dorážka na místo a rozbalení vína. A houmlesáka, čerta...peklo. Jak sem začal pít už po cestě a zboural sem se nějak brzo, vytuhnul sem vesele někde u lidí, u kterejch sem asi neměl, ale co, ráno to bylo v pohodě.

Vstal sem asi v osm...a začal kropit. Bylo skvělý sedět a koukat na probouzející se krajinu, mít u pasu mačetu, pít kafe s rumem a víno a hrozně moc kouřit. Postuopně se přidávali i ostatní a Jiří začal dorovnávat krok. K večeru sme rozdělávali oheň a byli jsme, myslím, docela příjemně na sračky. Večer předtím dorazil i zbytek a bylo veselo. Oheň, grilovačka, Kryl, alkopunks. Moc z toho večera si nepamatuju...KRyl, vnitřek domu, Jiřího a Verčina debata na téma "Rajčata za jedenáct devadesát bych fakt nežral a jo, věřim v Boha.", moje vyřvávání čehokoli, co hrálo, depresívní Miya, moje spálená občanka, ohňostroj, věci, rozbitá placatka, koště, odcházející Robert a Ann, pobíhající Miya hledající místo ke spánku, drápání se na palandu, tma.

Ranní probrání se, znova usnutí, probuzení telefonátem od otce, střízlivění, trubadúr (sorry, Jiří), úklid, cesta domů, nasrání a Medojed dovážející mi Van Nelle (velký díky mu...)

Achievments unlocked:
Občanka jenž zahořela pro víru a ožralost
21 hodin chlastání v kuse
5 hodin vyřvávání Kryla v kuse
Trubadúr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama