Vyprávěj pohádky. O štěstí. O lásce. O lidech. Vyprávěj, vyprávěj mi je, jinak přestanou existovat, tak vyprávěj!

Russian Roullette

14. listopadu 2011 v 21:04 | Zombák |  Empty words
Dlouho jsem tu nebyl. Rovnal si v hlavě některý věci, chlemtal a pořád dokola. Vlastně si uvědomuju, že poslední dobou nedělám nic jinýho, což mě trochu děsí."Alkoholismus mi zřejmě čím dál zřetelněji klepe na dveře."
"Možná bys s tim měl něco dělat."
"To jistě! Otevřu mu."Pátek, návštěva u drahé, následný přesun před Blanici, kde jsem zastihnul oslavence z ansáblem z Holanďana při generálce jejich překalebního vystoupení. Chvilka čekání, následná performance, moc se mi to líbilo, nápad s rotopedama byl výbornej, rekapitulace slavnejch mrtvol taky a vůbec konec s pamětní deskou "11.11.1989" a svíčkama. Následovalo chlastání. Sic jsem byl bez peněz, tak jsem se náhodně zase nějak chytnul a nějak se ke mně dostalo dost chlastu. Takže jsem začal být velice solidně na mol. DKyž mi pak Jiří řekl, že přespáváme v jeho autě (-4°C, oh yes!), tak jsem za to byl fakt rád, protože střízlivej bych se asi zděsil.

Pak sme táhli s Filipem na benzinu pro cigára a když jsme jedno kouřili v leže pna trávníku poblíž pumpy, usnul jsem. Po něpatrné chvilce mě Filip vzbudil a já od tý doby uvažuju nad tím, že kdybych tam byl sám (ano, s oblibou takhle vypitej někde lehávám a kouřim), tak sem dost dobře možná do rána mrtvej. Nějak moc mě to nesere, což je na tom všem asi nejdivnější. Následně jsem byl pohoštěn jakýmsi burgrem, z Blanice byl vyhnán lid, Jiří se přesunul do auta a já byl pozván do jistého nonstopu a následného přespání u Otty.

Akce neskončila. V osm ráno jsem se na mrdky zjevil u Otty a po prvním panáku whisky mi volal Jiří, že jedem na RatCap. Tak jsem se rozloučil s ottou a vidinou aspoň trochy spánku a vydal se za Jiřím na Opatov. Tam už na mě čekal Dave, řídící Filip a Jiří, kterej mě přivítal lahváčem a jelo se dál. Takže ani v autě slastný spánek nečekal. Vlastně jsem se dostal do postele až ve dvanáct v noci v sobotu po další půlce lahve vína a troše houby a hlavně po celym dnu lítání v lese. A bylo to fajn. Klasika, Galaxy Trucker, Mordheim, WarHammery a podobné legrácky. Staří známí a sranda. Jen Jiří celej den prospal. Druhej den se dohrálo, byl sem i relativně vyspanej, rozloučil jsems e s lidmi, dojel s Drakem do Nera no...a pondělní návrat do reality. Tyhle návraty bolej čím dál víc a chci kurva zdrhnout.

Dneska večer mi matka řekla, že dva z jejích známých z mládí umíraj na rakovinu. Byli to lidé střídmí, často prakticky abstinenti, nekuřáci.

Kdy mě to čeká?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hanka Hanka | Web | 16. listopadu 2011 v 23:48 | Reagovat

Jestli jsi nad tím přemýšlel, tak by jsi umřít zrovna takhle asi nechtěl. Já teda ne.
Myslíš, že budeš mít rakovinu? U mě v okolí se to jí jen hemží, před měsícem mi umřel děda na rakovinu plic, máma má rakovinu štítné žlázy, kamarád rakovinu jater atd. Kde se to sakra bere? Vždyť to jsou a byli všechno slušní lidi. Děda už roky nekouřil, máma nikdy neporušila snad vůbec nic. Jen ten kamarád už dvacet let bojuje s perníkem.
Nechci mít nikdy rakovinu. Děsí mě. Bojím se pomalého umírání.
Děsím se smrti.
Btw. a alkoholismus má u tebe už otevřené dveře i okna... Takže na to (ne)mysli...

2 Zombák Zombák | E-mail | Web | 17. listopadu 2011 v 21:27 | Reagovat

Vidíš a já si to čtu a přitom nahý sedím vedle Mrs. Honzy Procházky, pijeme JAcka, posloucháme hudbu á la Hendrix a s cigárem v ruce uvažujem nad tím, jak je to vlastně všechno fajn. Ironic power.

3 brown bridesmaid dress brown bridesmaid dress | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 10:39 | Reagovat

Great info - very informative will bookmark.
http://www.isdress.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama